Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Akvarel na papíře, 48 x 70 cm, rámováno, pod sklem, datováno 1935, signováno vlevo dole monogramem KpK.Autor viz T 1/523, 2/769, TD 99, V 3/96, NEČVU 1/379."